sausa oda RSS

alergija, atopinis dermatitas, egzema, kontaktinis dermatitas, neurodermitas, sausa oda, stresas -

Kenčiate nuo niežėjimo, odos uždegimų, pastebėjote, jog atsirado egzema, tačiau žinote, jog tai nėra alergija? Staiga veidrodyje pamatėte daugiau raukšlių, tačiau savo priežiūros rutinos niekaip nepakeitėte? Daugeliu atvejų, net ir gydytojai neranda odos problemų priežasties. Daug atliktų tyrimų rodo, kad priežastis dažnai slypi mūsų gyvenimo būde. Šiai dienai žinome, jog posakis ,,oda kaip sielos veidrodis” turi pagrindą. Oda ir psichikos sąsaja šiandien yra visa mokslo šaka: psichodermatologija. Stresas yra dažna niežulio ir kitų odos problemų priežastis.

Skaityti daugiau

odos priežiūra, sausa oda -

Drėkinamasis veido kremas veikia kaip apsauginis odos barjeras, išlaiko ją pridrėkintą ir sveiką. Nors kartais kyla painių klausimų dėl drėkinamojo veido kremo poreikio, dauguma ekspertų rekomenduoja jį naudoti kasdien. Be tinkamos mitybos ir streso valdymo, Mayo Clinic teigia, jog „drėkinamasis veido kremas, kuris atitinka jūsų odos tipą ir leidžia odai atrodyti bei jaustis švelniai“, yra būtina jūsų odos priežiūros dalis.

Skaityti daugiau

odos priežiūra, sausa oda -

Odos paraudimas atsiranda dėl kraujotakos padidėjimo, kuris gali būti dėl tam tikrų ligų ar būklių bei vaistų. Kai į odos plotą, pavyzdžiui, skruostus, priteka daugiau kraujo, kraujagyslės išsiplečia. Šis kraujo kiekio padidėjimas suteikia odai „paraudimo“ efektą. Dėl padidėjusios kraujotakos galite jausti šilumą aplink kaklą, viršutinę krūtinės dalį ar veidą.

Skaityti daugiau

sausa oda -

Atopinis dermatitas. Kriterijai, pagal kuriuos gydytojas gali jį diagnozuoti tai tipiškas bėrimas ant odos. Atopinis dermatitas yra dažna, dažnai nuolatinė odos liga, kuria serga didelė dalis pasaulio gyventojų. Atopija yra ypatingas alerginio padidėjusio jautrumo tipas, susijęs su astma, inhaliacinėmis alergijomis (šienlige) ir lėtiniu dermatitu.

Skaityti daugiau

odos priežiūra, sausa oda -

Senatvė reiškia geriau pažinti save, suprasti ir susitaikyti su savo vieta pasaulyje, išmokti nuolankumo, malonės ir išminties pamokų, kurių gali išmokyti tik gyvenimo metai. Senėjimas taip pat reiškia kūno, ypač veido ir odos, pokyčius. Gali prireikti šiek tiek prisitaikyti, kad atrastumėte sveiką požiūrį į raukšles, senatvines dėmes ir nusilpusią odą. Galiausiai gera savijauta senstant priklauso nuo perspektyvos, o ne nuo naminių priemonių ar klinikinio gydymo. Niekas negali visiškai sustabdyti laikrodžio, tačiau yra prevencijos strategijų ir klinikinių sprendimų, kaip sutvirtinti odą. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl oda suglemba, taip pat keletą būdų, kaip spręsti suglebusios odos problemas. Kodėl oda suglemba, kuo svarbu...

Skaityti daugiau