sausa oda RSS

odos priežiūra, sausa oda -

Senatvė reiškia geriau pažinti save, suprasti ir susitaikyti su savo vieta pasaulyje, išmokti nuolankumo, malonės ir išminties pamokų, kurių gali išmokyti tik gyvenimo metai.   Senėjimas taip pat reiškia kūno, ypač veido ir odos, pokyčius. Gali prireikti šiek tiek prisitaikyti, kad atrastumėte sveiką požiūrį į raukšles, senatvines dėmes ir nusilpusią odą. Galiausiai gera savijauta senstant priklauso nuo perspektyvos, o ne nuo naminių priemonių ar klinikinio gydymo. Niekas negali visiškai sustabdyti laikrodžio, tačiau yra prevencijos strategijų ir klinikinių sprendimų, kaip sutvirtinti odą. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl oda suglemba, taip pat keletą būdų, kaip spręsti suglebusios odos problemas. Kodėl oda suglemba Kolagenas...

Skaityti daugiau

odos priežiūra, sausa oda -

Eubos pateikia kelis itin paprastus ir lengvai įgyvendinamus patarimus pagerinti viso kūno odos būklę žiemą. Šie patarimai padės išvengti nemalonių odos įtrūkimų, šerpetojimo, egzemų ir įvairių odos ligų.

Skaityti daugiau

odos priežiūra, sausa oda -

Glicerinas – tai vienas populiariausių ingredientų kosmetikos produktuose, ypač vertinamas dėl savo odos drėkinimo savybių. Įprasta odos priežiūros rutina retai apsieina be šio ingrediento, įskaitant kūno losjonus, kremus sausai odai, kremus nuo raukšlių ar kremus brandžiai odai.

Skaityti daugiau

dušas, odos priežiūra, sausa oda -

Retai pripažįstama tiesa – dušas gali labai pakenkti Jūsų odai. Karštas vanduo pažeidžia odos natūralų riebalinį sluoksnį, baltymus ir išsausina odą. 

Tačiau tai neturi būti Jūsų kasdienybė. Skaitykite ir sužinokite, kaip galite apsaugoti savo odą duše.

 

 

 

Paskelbė Aušrinė Vaičiūtė

Skaityti daugiau

sausa oda -

Sausa oda paprastai nėra rimta odos diagnozė. Daugeliu atveju tokią odos kondiciją lemia tokie veiksniai kaip karštas ar šaltas oras, maža oro drėgmė arba per didelis karšto vandens naudojimas ranku plovimui. Yra daug pasirinkimų, kaip galite pagelbėti savo odai, įskaitant drėkinamųjų priemonių naudojimą ir vengiant muilų, kurie džiovina odą. Bet kartais oda sausėja dažnai ir būna sunkiai gydoma. Tokiais atvejais jums gali prireikti gydytojo, kuris specializuojasi odos srityje (dermatologo), pagalbos.

Skaityti daugiau