odos priežiūra RSS

odos priežiūra, senėjimas -

Skaitmeniniame amžiuje sunku rasti žmogų, kuris dienos metu nežiūrėtų į kompiuterio, telefono ar planšetės ekraną. Dauguma mūsų praleidžia 6–10 valandų per parą, sąveikaudami su įvairiais išmaniaisiais įrenginiais. Ir nors jau seniai žinome apie ultravioletinių (UV) spindulių žalą odai, pastaruoju metu vis daugiau dėmesio skiriama kitam, mažiau aptartam pavojui – mėlynai šviesai (HEV – High Energy Visible šviesai).

Skaityti daugiau

odos priežiūra -

Kai kalbame apie odos grožį, dažniausiai pirmiausia pagalvojame apie kremus, serumus, šveitiklius ar kosmetines procedūras. Tačiau tikroji sveika oda – švytinti, lygi, elastingaprasideda gerokai giliau nei odos paviršiuje. Ji yra mūsų organizmo būklės veidrodis. Tai, kaip mes maitinamės, kaip veikia mūsų virškinimas, kiek gauname mikroelementų ir vitaminų – visa tai atsispindi veide.

Skaityti daugiau

odos priežiūra -

Vanduo – tai mūsų kasdienybės dalis, kurią priimame kaip savaime suprantamą dalyką. Kiekvieną rytą ir vakarą jis teka iš mūsų dušo, kriauklės, skalbia drabužius, plauna veidą, rankas, kūną. Tačiau ar kada nors susimąstėte, koks yra tas vanduo? Ne tik skonis ar kvapas, bet ir tai, kaip jis veikia jūsų odą? Nors daug dėmesio skiriame kremams, serumams, valikliams, dažnai pamirštame, kad būtent vanduo – pirmasis kontaktas su mūsų oda. Ir jeigu tas vanduo yra kietas, jis gali būti viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl jūsų oda išsausėjusi, jautri ar net niežtinti.

Skaityti daugiau

odos priežiūra -

Veido kaukės yra esminė odos priežiūros rutinos dalis, skirta įvairiems odos tipams ir būklėms. Veido kaukės yra specialiai sukurtos teikti intensyvų odos maitinimą, valymą, drėkinimą ar tam tikrų problemų sprendimą. Jų tipai skiriasi pagal jų sudėtį, poveikio būdą ir naudojimo tikslą, o kiekvienas tipas turi unikalią naudą veido odai.

Skaityti daugiau

alergija, atopinis dermatitas, dermatitas, dilgelinė, kontaktinis dermatitas, odos priežiūra -

Alerginiai bėrimai yra odos reakcijos, atsirandančios dėl imuninės sistemos pernelyg stiprios reakcijos į tam tikrus alergenus, kurie dažniausiai yra nekenksmingi aplinkos komponentai. Tai gali apimti įvairius alergenus, pavyzdžiui, maisto produktus, augalų žiedadulkes, vaistus, buitines chemines medžiagas ar net tam tikrus audinius.

Skaityti daugiau