odos priežiūra RSS

odos priežiūra, sausa oda -

Senatvė reiškia geriau pažinti save, suprasti ir susitaikyti su savo vieta pasaulyje, išmokti nuolankumo, malonės ir išminties pamokų, kurių gali išmokyti tik gyvenimo metai.   Senėjimas taip pat reiškia kūno, ypač veido ir odos, pokyčius. Gali prireikti šiek tiek prisitaikyti, kad atrastumėte sveiką požiūrį į raukšles, senatvines dėmes ir nusilpusią odą. Galiausiai gera savijauta senstant priklauso nuo perspektyvos, o ne nuo naminių priemonių ar klinikinio gydymo. Niekas negali visiškai sustabdyti laikrodžio, tačiau yra prevencijos strategijų ir klinikinių sprendimų, kaip sutvirtinti odą. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl oda suglemba, taip pat keletą būdų, kaip spręsti suglebusios odos problemas. Kodėl oda suglemba Kolagenas...

Skaityti daugiau

odos priežiūra, sausa oda -

Eubos pateikia kelis itin paprastus ir lengvai įgyvendinamus patarimus pagerinti viso kūno odos būklę žiemą. Šie patarimai padės išvengti nemalonių odos įtrūkimų, šerpetojimo, egzemų ir įvairių odos ligų.

Skaityti daugiau

odos priežiūra, sausa oda -

Glicerinas – tai vienas populiariausių ingredientų kosmetikos produktuose, ypač vertinamas dėl savo odos drėkinimo savybių. Įprasta odos priežiūros rutina retai apsieina be šio ingrediento, įskaitant kūno losjonus, kremus sausai odai, kremus nuo raukšlių ar kremus brandžiai odai.

Skaityti daugiau

odos priežiūra -

  5 PRIEŽASTYS SUSIKURTI ODOS PRIEŽIŪROS RUTINĄ Ar turite susikūrę odos priežiūros rutiną? Ar skiriate kelias minutes per dieną gerai nuvalyti savo odą ir panaudoti odos priežiūros priemones? O gal nesukate sau galvos apie tokius dalykus? Kiekvienas iš mūsų renkasi prižiūrėti savo odą skirtingai. Tai yra normalu, nes visų mūsų oda turi skirtingus poreikius ir yra skirtingo odos tipo. Tačiau specialistai sutaria, jog kasdieninė odos priežiūra yra svarbi geros odos būklės palaikymui ir ilgalaikiams rezultatams. Todėl Eubos Jums pateikia 5 priežastis susikurti kasdieninę odos priežiūros rutiną, tinkamą Jūsų individualiems poreikiams. Mūsų oda atsinaujina kasdien. Ar žinojote, jog oda yra nuolat...

Skaityti daugiau

dušas, odos priežiūra, sausa oda -

Retai pripažįstama tiesa – dušas gali labai pakenkti Jūsų odai. Karštas vanduo pažeidžia odos natūralų riebalinį sluoksnį, baltymus ir išsausina odą. 

Tačiau tai neturi būti Jūsų kasdienybė. Skaitykite ir sužinokite, kaip galite apsaugoti savo odą duše.

 

 

 

Paskelbė Aušrinė Vaičiūtė

Skaityti daugiau

Žymės