5 priežastys susikurti kasdienę odos priežiūros rutiną

odos priežiūra -

5 priežastys susikurti kasdienę odos priežiūros rutiną

 

5 PRIEŽASTYS SUSIKURTI ODOS PRIEŽIŪROS RUTINĄ

Ar turite susikūrę odos priežiūros rutiną? Ar skiriate kelias minutes per dieną gerai nuvalyti savo odą ir panaudoti odos priežiūros priemones? O gal nesukate sau galvos apie tokius dalykus?

Kiekvienas iš mūsų renkasi prižiūrėti savo odą skirtingai. Tai yra normalu, nes visų mūsų oda turi skirtingus poreikius ir yra skirtingo odos tipo. Tačiau specialistai sutaria, jog kasdieninė odos priežiūra yra svarbi geros odos būklės palaikymui ir ilgalaikiams rezultatams. Todėl Eubos Jums pateikia 5 priežastis susikurti kasdieninę odos priežiūros rutiną, tinkamą Jūsų individualiems poreikiams.

  1. Mūsų oda atsinaujina kasdien. Ar žinojote, jog oda yra nuolat atsinaujinantis organas? Tai reiškia, kad Jūsų oda nuolat šalina negyvas ląsteles, kurios lieka odos paviršiuje. Kasdieninė odos priežiūros rutina ne tik užtikrintų sveiką šių negyvų odos ląstelių pašalinimą, bet ir gerą naujų odos ląstelių būklę. O tai turi tiesioginę įtaką odos gyvibingumui bei grožiui.

 

  1. Graži oda yra ilgalaikės priežiūros rezutatas. Jūsų odos priežiūra ir pasirinkimai šiandien daro didelę įtaką odos būklei po dešimties, dvidešimties ar daugiau metų. Taigi, kasdien laikantis Jums tinkančios odos priežiūros rutinos galite tikėtis turėti gražią odą ateityje. Tačiau būtina pabrėžti, kad odos nepriežiūra ar netinkami produktai gali stipriai pakenkti odai. Taigi, yra itin svarbu pasirinkti tinkamus ir geros kokybės produktus bei susikurti individualią odos priežiūros rutiną, tinkamą Jūsų poreikiams.

 

  1. Prevencija yra lengvesnė nei odos problemų šalinimas. Kasdieninė odos priežiūra ir taisyklinga mityba gali užkirsti kelią odos problemoms. Jūs galite išvengti vizitų pas kosmetologus ar dermatologus paprasčiausiai skirdami 5-10min per dieną savo odai. Tokia priežiūra Jums sutaupys laiko ateityje bei užtikrins visada gražią ir švytinčią odą.

 

  1. Kasdieninė odos priežiūra gali sutaupyti pinigų. Taisyklingai prižiūrėta oda yra ne tik švytinti ir graži, bet ir sveika. Taigi, kasdieniniai odos valymo ir maitinimo ritualai gali padėti išvengti brangaus odos gydymo ateityje. Odos nepriežiūros sukeltų įvairių odos problemų ar net ligų gydymas su dermatologo ar plastikos chirurgo pagalba atsieina tikrai daugiau, nei kelios kasdieninės odos priežiūros priemonės.

 

  1. Taisyklinga odos priežiūra gali paskatinti sukurti kitus pozityvius ritualus. Sukurdami malonią odos priežiūros rutiną galite rasti įkvėpimo labiau pasirūpinti savimi ir įsitraukti į kitus kūno ir dvasinės sveikatos priežiūros ritualus.Taisyklinga mityba, sportas, plaukų priežiūra ar kasdieninė meditacija prisideda prie geros savijautos ir bendros sveikatos.

 

Taigi, kasdieninė odos priežiūra turi tikrai daug pozityvių aspektų. Turbūt visi sutiktume, jog odos problemos sukelia diskomfortą ir net gali turėti įtakos pasitikėjimui savimi. Reguliariai naudodami odos priežiūros priemones galime apsaugoti ją nuo aplinkos poveikių bei džiaugtis sveika oda daugelį metų.

 

 

 

Paskelbė Aušrinė Vaičiūtė


Rašyti komentarą