Odos priežiūra RSS

vitaminas A -

Vitaminas A yra esminis riebaluose tirpus vitaminas, kuris vaidina ypatingai svarbų vaidmenį odos priežiūroje ir sveikatoje. Odos priežiūroje vitaminas A dažniausiai naudojamas retinoidų pavidalu, įskaitant retinolį, retinaldehidą ir tretinoiną. Šios formos yra žinomos dėl savo gebėjimo skatinti ląstelių atsinaujinimą, reguliuoti ląstelių diferenciaciją ir sintezuoti kolageną, taip gerinant bendrą odos struktūrą ir išvaizdą.

Skaityti daugiau

jautri oda, veido rožinė -

Veido rožinė yra lėtinė odos liga, pasižyminti įvairiais odos simptomais, dažniausiai veikiančiais veido sritis, tokias kaip skruostai, nosis, kakta ir smakras. Ši būklė labiausiai paplitusi tarp vidutinio amžiaus žmonių, ypač moterų, bet gali pasireikšti bet kokiame amžiuje. Veido rožinė išsiskiria įvairiais paūmėjimų ir remisijų laikotarpiais, kur simptomai gali pablogėti arba pagerėti.

Skaityti daugiau

odos priežiūra -

Veido kaukės yra esminė odos priežiūros rutinos dalis, skirta įvairiems odos tipams ir būklėms. Veido kaukės yra specialiai sukurtos teikti intensyvų odos maitinimą, valymą, drėkinimą ar tam tikrų problemų sprendimą. Jų tipai skiriasi pagal jų sudėtį, poveikio būdą ir naudojimo tikslą, o kiekvienas tipas turi unikalią naudą veido odai.

Skaityti daugiau

herpes virusas, herpesas, pūslelinė -

Herpesas, mediciniškai žinoma kaip herpes simplex viruso (HSV) infekcija, yra viena iš labiausiai paplitusių virusinių infekcijų pasaulyje. Herpesas sukelia daugybę simptomų, kurie gali svyruoti nuo lengvų iki sunkių, ir pasižymi pasikartojančiu pobūdžiu. HSV yra dvi pagrindinės rūšys: HSV-1 ir HSV-2.

Skaityti daugiau

odos vėžys -

Odos vėžys yra bendras terminas, apibūdinantis piktybinius navikus, kurie susiformuoja odos ląstelėse. Tai viena iš labiausiai paplitusių vėžio formų visame pasaulyje. Odos vėžys skirstomas į keletą pagrindinių tipų, atsižvelgiant į ląsteles, kuriose jis pradeda augti.

Skaityti daugiau