Odos priežiūra RSS

Eubos supažindina skaitytojus su šampūnais nuo pleiskanų, sausais šampūnais bei šampūnais be sulfatų, jų ypatybėmis bei skirtumais. Tikimės, jog šis straipsnis pagelbės renkantis geriausią šampūną ateityje!

Skaityti daugiau

odos priežiūra, sausa oda -

Eubos pateikia kelis itin paprastus ir lengvai įgyvendinamus patarimus pagerinti viso kūno odos būklę žiemą. Šie patarimai padės išvengti nemalonių odos įtrūkimų, šerpetojimo, egzemų ir įvairių odos ligų.

Skaityti daugiau

Ar kada susimąstėte, jog odos priežiūra gali būti holistinė? Mūsų odos priežiūros ritualai dažnai priklauso nuo mūsų individualaus odos tipo. Tačiau vis populiarėja mąstymas, jog mūsų horoskopo ženklas turi įtakos mūsų odos būklei ir jos priežiūrai. Taigi, pažvelkime ką žvaigždės sako apie Jūsų odą! Eubos pristato straipsnių ciklą „Odos priežiūra pagal horoskopą“. Avinas Šis horoskopo ženklas asocijuojasi su ugnimi. Taigi, gimę po Avino žvaigžde pasižymi stipriu charakteriu ir emocijomis, kurios daro tiesioginę įtaką odos būklei. Dažna Avino horoskopo ženklo odos problema – streso sukeltas dirglumas, alergija ar bėrimas. Geriausi odos priežiūros produktai šiam zodiako ženklui yra tie, kurie pritaikyti jautriai...

Skaityti daugiau

odos priežiūra, sausa oda -

Glicerinas – tai vienas populiariausių ingredientų kosmetikos produktuose, ypač vertinamas dėl savo odos drėkinimo savybių. Įprasta odos priežiūros rutina retai apsieina be šio ingrediento, įskaitant kūno losjonus, kremus sausai odai, kremus nuo raukšlių ar kremus brandžiai odai.

Skaityti daugiau

odos priežiūra -

  5 PRIEŽASTYS SUSIKURTI ODOS PRIEŽIŪROS RUTINĄ Ar turite susikūrę odos priežiūros rutiną? Ar skiriate kelias minutes per dieną gerai nuvalyti savo odą ir panaudoti odos priežiūros priemones? O gal nesukate sau galvos apie tokius dalykus? Kiekvienas iš mūsų renkasi prižiūrėti savo odą skirtingai. Tai yra normalu, nes visų mūsų oda turi skirtingus poreikius ir yra skirtingo odos tipo. Tačiau specialistai sutaria, jog kasdieninė odos priežiūra yra svarbi geros odos būklės palaikymui ir ilgalaikiams rezultatams. Todėl Eubos Jums pateikia 5 priežastis susikurti kasdieninę odos priežiūros rutiną, tinkamą Jūsų individualiems poreikiams. Mūsų oda atsinaujina kasdien. Ar žinojote, jog oda yra nuolat...

Skaityti daugiau