Odos priežiūra RSS

odos priežiūra, sausa oda -

Senatvė reiškia geriau pažinti save, suprasti ir susitaikyti su savo vieta pasaulyje, išmokti nuolankumo, malonės ir išminties pamokų, kurių gali išmokyti tik gyvenimo metai.   Senėjimas taip pat reiškia kūno, ypač veido ir odos, pokyčius. Gali prireikti šiek tiek prisitaikyti, kad atrastumėte sveiką požiūrį į raukšles, senatvines dėmes ir nusilpusią odą. Galiausiai gera savijauta senstant priklauso nuo perspektyvos, o ne nuo naminių priemonių ar klinikinio gydymo. Niekas negali visiškai sustabdyti laikrodžio, tačiau yra prevencijos strategijų ir klinikinių sprendimų, kaip sutvirtinti odą. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl oda suglemba, taip pat keletą būdų, kaip spręsti suglebusios odos problemas. Kodėl oda suglemba Kolagenas...

Skaityti daugiau

Eubos supažindina skaitytojus su šampūnais nuo pleiskanų, sausais šampūnais bei šampūnais be sulfatų, jų ypatybėmis bei skirtumais. Tikimės, jog šis straipsnis pagelbės renkantis geriausią šampūną ateityje!

Skaityti daugiau

odos priežiūra, sausa oda -

Eubos pateikia kelis itin paprastus ir lengvai įgyvendinamus patarimus pagerinti viso kūno odos būklę žiemą. Šie patarimai padės išvengti nemalonių odos įtrūkimų, šerpetojimo, egzemų ir įvairių odos ligų.

Skaityti daugiau

Ar kada susimąstėte, jog odos priežiūra gali būti holistinė? Mūsų odos priežiūros ritualai dažnai priklauso nuo mūsų individualaus odos tipo. Tačiau vis populiarėja mąstymas, jog mūsų horoskopo ženklas turi įtakos mūsų odos būklei ir jos priežiūrai. Taigi, pažvelkime ką žvaigždės sako apie Jūsų odą! Eubos pristato straipsnių ciklą „Odos priežiūra pagal horoskopą“. Avinas Šis horoskopo ženklas asocijuojasi su ugnimi. Taigi, gimę po Avino žvaigžde pasižymi stipriu charakteriu ir emocijomis, kurios daro tiesioginę įtaką odos būklei. Dažna Avino horoskopo ženklo odos problema – streso sukeltas dirglumas, alergija ar bėrimas. Geriausi odos priežiūros produktai šiam zodiako ženklui yra tie, kurie pritaikyti jautriai...

Skaityti daugiau

odos priežiūra, sausa oda -

Glicerinas – tai vienas populiariausių ingredientų kosmetikos produktuose, ypač vertinamas dėl savo odos drėkinimo savybių. Įprasta odos priežiūros rutina retai apsieina be šio ingrediento, įskaitant kūno losjonus, kremus sausai odai, kremus nuo raukšlių ar kremus brandžiai odai.

Skaityti daugiau