Vaikų oda RSS

eubos haut ruhe, jautri oda, vaikai, vaikų oda -

Vaikų oda yra ypatingai jautri ir plonesnė nei suaugusiųjų, todėl reikalauja ypatingos priežiūros. Dėl savo jautrumo, vaikų oda yra linkusi į dirginimus, sausumą ir alergines reakcijas, kurios gali atsirasti dėl įvairių veiksnių, įskaitant netinkamus higienos produktus, aplinkos taršą ar netgi maisto alergijas. Siekiant apsaugoti vaikų odą, svarbu rinktis švelnius, be kvapiųjų medžiagų ir alkoholio priežiūros produktus. Rekomenduojama naudoti tik specialiai vaikams skirtus muilus ir šampūnus, kurie neturėtų dirginti odos.

Skaityti daugiau

eubos haut ruhe, sausa oda, vaikų oda -

Saulės spinduliai veikia vaikų odą itin stipriai dėl kelių priežasčių. Pirma, vaikų oda yra plonesnė ir labiau pažeidžiama nei suaugusiųjų, todėl ultravioletiniai (UV) spinduliai gali lengviau ją pažeisti. UV spinduliai skirstomi į dvi pagrindines kategorijas – UVA ir UVB. UVA spinduliai skverbiasi giliau į odą ir gali sukelti ilgalaikius pažeidimus, tokius kaip odos senėjimas ir raukšlių formavimasis, o UVB spinduliai yra atsakingi už odos nudegimus ir raudonumą. Abi šios UV spindulių rūšys didina odos vėžio, įskaitant melanomą, riziką, kuri yra labiausiai mirtina odos vėžio forma.

Skaityti daugiau

sausa oda, vaikai -

Vaikų oda paprastai yra jautresnė nei subrendusi suaugusiųjų oda. Ji yra plonesnė ir jautresnė aplinkos poveikiui: saulės spinduliams, įvairioms cheminėms medžiagoms, alergenams ir kt. Natūrali apsauginė odos funkcija ypač sumažėja nuo gimimo iki šešerių metų todėl jai reikia ypatingos priežiūros. 

Skaityti daugiau

sausa oda, vaikai, vasara -

Jūra, karšta saulė ir atostogos yra geriausias derinys leisti su šeima ir atsipalaiduoti. Tačiau būkime budrūs, nes per didelis kiekis UV spindulių gali neigiamai paveikti mūsų mažųjų odą. Sužinokite daugiau apie tai šiame straipsnyje.

Skaityti daugiau