Šios vasaros iššūkis - vaikų odos apsauga

sausa oda, vaikai, vasara -

Šios vasaros iššūkis - vaikų odos apsauga

Medicininė priežiūra kūdikiams ir vaikams, turintiems sausą odą.

Problema

Sausa oda, ypač neurodermatitas, tampa vis didesnė našta mūsų visuomenei. Deja, bet labiausiai yra paveikiami mažieji pacientai (kūdikiai ir vaikai), o pagrindinė problema yra odos niežėjimas. Galimos sausos odos priežastys gali būti aplinkos veiksniai, tokie kaip: sausas karštas oras, per dažnas odos valymas, netinkamos plovimo medžiagos, o kartais ir genetika.

Sprendimas

EUBOS vaikų odos kremų linija buvo specialiai sukurta galvojant apie vaikų odos specifiką. Priežiūros ir valymo produktai atitinka specialius sausos ir atopinės, jautrios odos reikalavimus: vakarinių raktažolių aliejus saugo odą, kuriame gausu omega-6 riebalų rūgščių, taip pat drėgmę surišančios ir priešuždegimiškai veikiančios veikliosios medžiagos, tokios kaip pantenabolio bisabololis ir jonažolės ekstraktas ar balioninio vynmedžio ekstraktas.

Naudodami vynmedžio ekstraktą, užtikrinate švelnią ir veiksmingą odos priežiūrą. Jautriai ir atopinei odai ypač svarbus yra tinkamas odos valymas. Netinkamos, pernelyg agresyvios odos valymo priemonės gali papildomai sutrikdyti odos barjerą, ir panaikinti teigiamą odos priežiūros poveikį. Štai kodėl vaikams paip pat netinka suaugusiųjų odos priežiūros priemonės, nes jos yra pritaikytos storesnei ir mažiau pažeidžiamai odai.

Kviečiame išbandyti EUBOS turimas vaikų odos priemones - raminamąjį kūno losjoną, odos kremą bei veido kremą vaikams.


Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad prieš paskelbiant komentarus, jie turi būti patvirtinti