Kaip prižiūrėti sausą odą?

odos priežiūra, sausa oda -

Kaip prižiūrėti sausą odą?

EUBOS SAUSA ODA

Mokslinių tyrimų dėka EUBOS sukūrė veiksmingą, dermatologiškai patikrintą odos priežiūros produktą ypač sausai odai.

Problema

Sausa oda tampa vis dažnesnė visuomenės problema. Priklausomai nuo priežasties ir išraiškos laipsnio, apsauginė odos funkcija yra daugiau ar mažiau sutrikusi, todėl uždegimas, egzema ir alergija gali atsirasti kaip mediciniškai reikšmingi padariniai. 

Be aplinkos (egzogeninių) veiksnių, tokių kaip sausas šildomas oras ar netinkama odos priežiūra, amžius taip pat vaidina svarbų vaidmenį. Dėl biologinio ir aplinkos odos senėjimo arba dėl ligų (pvz., diabeto) vyresnio amžiaus žmones dažnai stebina odos sausumas.

Didėjanti ir labai aktuali paveiktų asmenų problema yra endogeninė, t.y. Išorinio poveikio nesukeliantys veiksniai, dėl kurių padidėja odos drėgmės praradimas: vienas iš pavyzdžių būtų neurodermatitas (atopija) arba psoriazė. Visų pirma, polinkis į atopiją rodo augančią tendenciją: maždaug 15–20% gyventojų turi tokį polinkį.

Sprendimas

Norint užtikrinti optimalią odos apsauginę funkciją, reikalinga pusiausvyra tarp odos drėgmę rišančių medžiagų (glicerino, hialurono rūgšties) ir lipidų, apsaugančių nuo drėgmės praradimo. Jei sutrinka pusiausvyra, oda praranda drėgmę ir išsausėja. Ypač esant sausai atopinei odai, dažnai akivaizdžiai trūksta svarbaus odai drėkinamojo faktoriaus - karbamido.

Norėdami sumažinti alergijos riziką, visi EUBOS sausos odos produktai yra be kvepalų, be dažiklių, be lanolino ir be mineralinio aliejaus. Beveik visi mūsų produktai sudėtyje turi glicerino, kuris ypač pagerina sausos odos būklę. 

Kenčiantiems nuo sausos odos rekomenduojame pasirinkti geros kokybės drėkinančias odos priemones, tokias kaip veido ir rankų kremus, kūno prausiklius bei losjonus.

Taip pat kviečiame susipažinti su kitais Eubos straipsniais, susijusiais su sausos odos priežiūra: ,,Sausos odos simptomai, gydymas ir priežiūra", ,,3 protingi žingsniai, kurie apsaugos jūsų odą duše" bei ,,Glicerinas - jaunystės ir sveikatos eliksyras jūsų odai".


18 komentarai (-ų)

 • Inga Z.

  Naudingas straipsnis, rekomenduoju 👍👍👍

 • Inga

  Naudingas straipsnis, puiki produkcija, būtų nuostabu išbandyti, ką patariu ir kitiems👍👍👍

 • Reda

  Pati naudoju Eubos kūno kremą, rekomenduoju!

 • Asta

  Įdomus ir naudingas straipsnis

 • Akvilė

  WOW, išties labai naudingas straipsnis, paskatino daugiau rūpintis savimi <3

Rašyti komentarą

Turėkite omenyje, kad prieš paskelbiant komentarus, jie turi būti patvirtinti