Glicerinas RSS

dermatitas, egzema, glicerinas, jautri oda, odos priežiūra, psoriazė -

Rankų kremas yra specialiai sukurtas kosmetinis produktas, skirtas rankų odos priežiūrai. Jis naudojamas siekiant užtikrinti odos drėkinimą, minkštinimą, apsaugą ir gydymą nuo įvairių aplinkos poveikio sukeltų pažeidimų. Rankų oda dažnai patiria didelį stresą dėl nuolatinio sąlyčio su vandeniu, cheminėmis medžiagomis, temperatūros svyravimais ir kitais aplinkos veiksniais, todėl tinkama priežiūra yra būtina norint išlaikyti ją sveiką ir gražią.

Skaityti daugiau

glicerinas, odos priežiūra, sausa oda -

Glicerinas, chemiškai žinomas kaip glicerolis, yra trihidroksilinis alkoholis, kuris natūraliai pasitaiko riebalų bei aliejų esteriuose kaip gliceridų forma ir yra vienas iš svarbiausių biocheminių medžiagų visame gyvų organizmų pasaulyje. Glicerinas - tai skaidri, bespalvė, bekvapė ir nešarminė medžiaga, tiršto skysčio pavidalo, pasižyminti saldžiu skoniu.

Skaityti daugiau

Rankų plovimas yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Tai ne tik padeda palaikyti asmeninę higieną, bet ir apsaugo nuo bakterijų, virusų ir taip sumažina galimybę užsikrėsti ar perduoti infekcijas. Tačiau dažnai plaunant rankas, oda sausėja, pleiskanoja ir gali net parausti. Kaip to išvengti?

Skaityti daugiau

odos priežiūra, sausa oda -

Glicerinas – tai vienas populiariausių ingredientų kosmetikos produktuose, ypač vertinamas dėl savo odos drėkinimo savybių. Įprasta odos priežiūros rutina retai apsieina be šio ingrediento, įskaitant kūno losjonus, kremus sausai odai, kremus nuo raukšlių ar kremus brandžiai odai.

Skaityti daugiau