Odos priežiūra pagal Jūsų horoskopo ženklą

Odos priežiūra pagal Jūsų horoskopo ženklą

Ar kada susimąstėte, jog odos priežiūra gali būti holistinė? Mūsų odos priežiūros ritualai dažnai priklauso nuo mūsų individualaus odos tipo. Tačiau vis populiarėja mąstymas, jog mūsų horoskopo ženklas turi įtakos mūsų odos būklei ir jos priežiūrai. Taigi, pažvelkime ką žvaigždės sako apie Jūsų odą!

Eubos pristato straipsnių ciklą „Odos priežiūra pagal horoskopą“.

Avinas

Šis horoskopo ženklas asocijuojasi su ugnimi. Taigi, gimę po Avino žvaigžde pasižymi stipriu charakteriu ir emocijomis, kurios daro tiesioginę įtaką odos būklei. Dažna Avino horoskopo ženklo odos problema – streso sukeltas dirglumas, alergija ar bėrimas. Geriausi odos priežiūros produktai šiam zodiako ženklui yra tie, kurie pritaikyti jautriai ar sudirgusiai odai.

Šis horoskopo ženklas taip pat pasižymi nepastovumu, dažnai keičiamais produktais ir chaotiška odos priežiūra. Tai reiškia, jog oda negali prisitaikyti prie naudojamų priemonių bei įsisavinti jų sudėtyje esančius vitaminus ir mineralus. Tokia nepastovi odos priežiūra neigiamai veikia Avinų odos būklę.

Avinams pirmiausia svarbu suprasti, jog odos priežiūros rutinai ar naujiems produktams reikia duoti bent 12 savaičių. Šis laikotarpis parodys, ar odos būklė pagerėjo ar suprastėjo. Taip pat svarbu paminėti, jog kartais odos būklė natūraliai pablogėja prieš pradėdama gerėti. Tai yra natūralus odos prisitaikymo prie naujų priemonių procesas, tačiau jis nebūtinai pasireiškia visiems žmonėms.

Avino zodiako ženklo nešiotojams svarbiausia yra kantrybė. Leiskite odai prisitaikyti prie pastovios priežiūros rutinos – taip nuraminsite sudirgusią odą ir galiausiai pajusite teigiamus rezultatus.

Jautis

Jaučio horoskopo ženklas simbolizuoja pastovumą. Šio zodiako ženklo atstovai nemėgsta pokyčių ir pasisako už natūralų grožį. Jaučiams yra normalu naudoti tą patį veido kremą 10 metų, bet laikai ir technologijos keičiasi – yra geresnių odos priežiūros priemonių, kurios laukia Jūsų!

Pasinaudokite naujausiomis odos priežiūros ir kosmetikos priemonėmis, nebijokite atrasti naujų produktų. Oda yra nuolat atsinaujinantis organas, o tai lemia besikeičiantį vitaminų, mineralų ir odos drėkinimo priemonių poreikį. Per ilgai naudojamos tos pačios odos priežiūros priemonės gali nebeaprūpinti jūsų odos reikiamomis medžiagomis, kas lemia sumažėjusį šių priemonių efektyvumą. 

Jaučio horoskopo atstovams patariame pasidomėti dumblių produktais, kurie yra itin mėgstami natūralios kosmetikos šalininkų. Taip pat rekomenduojame pasidomėti, kaip odos priežiūra turėtų keistis priklausomai nuo metų laiko. Galbūt tai Jus įkvėps paįvairinti savo odos priežiūros rutiną.

Dvyniai

Dvynių horoskopo atstovai yra gana neryžtingi, jiems sunku apsispręsti. Jie dažnai išbando daug odos priežiūros ir kosmetikos priemonių, nes tiesiog negali apsispręsti, kurią priemonę naudoti ilgesnį laiką. Tai tikrai nėra geros žinios Jūsų odai, kuri mėgsta stabilią priežiūrą ir reguliariai naudojamas priemones.

Išbandyti naujus produktus yra gerai, tačiau odai reikia laiko sureaguoti į pokytį. Taigi, pradėdami naudoti naują produktą pasistenkite jį reguliariai naudoti bent kelias savaites, geriausiai apie tris mėnesius. Tiek laiko užtrunka pamatyti tikrąjį ilgalaikį rezultatą.

Kaip ir šauliams, rekomenduojame naudoti ne daugiau 3-4 odos produktus vienu metu. Tai tikrai geriau nei naudoti 7 ar net 10 produktų. Per daug intensyvi odos priežiūra gali sudirginti odą ir pabloginti jos būklę.

Vėžys

Vėžio zodiako atstovų jautrioji pusė daro didelę įtaką jų odos būklei. Tai reiškia, jog Jūsų oda gali būti itin jautri nenatūraliems kosmetikos ingredientams. Taip pat Jūsų organizmui itin svarbi subalansuota mityba – Jūsų odos būklė prasideda nuo natūralaus maisto ir kuo mažiau nenatūralių maistinių cheminių medžiagų.

Gimusiems po vėžio žvaigžde rekomenduojame naudoti kuo natūralesnes odos priežiūros priemones. Jūsų dėmesį turėtų patraukti tokie produktai, kaip probiotikai odai, dumbliai ar odos kaukės su natūraliais mineralais.

Taip pat labai skatiname atkreipti dėmesį į tai, kaip Jūsų oda reaguoja į skirtingus maisto produktus. Paekspermentuokite ar Jūsų oda reaguoja į laktozę ir kitus alergenus. Galbūt atrasite maisto produktus, kurie sukelia nežymią alergiją, bėrimą ar kitas neigiamas odos reakcijas.

Liūtas

Gimę po Liūto žvaigžde mėgsta ryškias ir dramatiškas spalvas. Šis pomėgis daro stiprią įtaką Jūsų makiažo pasirinkimui. Šis horoskopo ženklas taip pat pasižymi drąsa išbandyti eksperimentines odos priežiūros priemones, kurios nebūtinai yra tinkamos Jūsų odai.

Liūto horoskopo pomėgis naudoti ryškų makiažą nulemia Jūsų odos priežiūros rutiną. Šio zodiako atstovams yra labai svarbu išsiugdyti įprotį gerai nuvalyti makiažą kiekvieną vakarą prieš einant miegoti. Todėl patariame investuoti į gerus makiažo valiklius, kuriuos būtų malonu naudoti kasdien.

Taip pat liūtams rekomenduojame pasikonsultuoti su dermatologu prieš pradedant eksperimentuoti su odos priežiūra. Jūsų polinkis išbandyti naujoves nėra blogas, tačiau kartais netinkamos priemonės gali odai padaryti ilgalaikę žalą. Todėl prieš pakeisdami įprastai naudojamas odos priežiūros priemones ar rutiną, įvertinkite galimas rizikas ir pasitarkite su specialistu.

Mergelė

Šis horoskopo ženklas pasižymi itin dideliu jautrumu ir priklausomybe nuo rutinos. Rutina yra geras dalykas odos priežiūrai, tačiau griežtas jos laikymasis leidžia odai per daug priprasti prie naudojamų priemonių. Mergelėms sunku pakeisti naudojamus odos produktus ar jų naudojimo ritualus.

Per ilgai nusistovėjusi mergelių odos priežiūros rutina gali Jums pakenkti. Sveikai odos būklei palaikyti reikalingi įvairūs vitaminai ir mineralai, kurie gaunami iš skirtingų produktų. Taip pat odos priežiūra turėtų skirtis vasaros ir žiemos metu, kuomet oda turi būti apsaugoma nuo skirtingų aplinkos veiksnių.

Taigi, Mergelių horoskopo atstovams labai rekomenduojame pabandyti kelias naujas odos priežiuros priemones kiekvienais metais. Taip užtikrinsite įvairių mineralų ir amino rūgščių įsisavinimą ir galbūt atrasite naują mėgstamiausią produktą odai apie kurį anksčiau nepagalvojote!

Svarstyklės

Gimę po svarstyklių žvaigžde mėgsta balansą, taigi šie žmonės naudoja ir natūralią ir dekoratyvinę kosmetiką, turi ir prabangių ir pigesnių odos priežiūros priemonių. Šio ženklo žmonės mėgsta grožį ir dažnai išbando ryškią bei išskirtinę kosmetiką.

Svarstyklių horoskopo ženklo atstovai paprastai seka gerai subalansuotą odos priežiūros rutiną. Tačiau svarstyklėms tikrai nepakenktų kartais sulaužyti šią rutiną, išbandyti naujas odos priežiūros procedūras ar priemones. Galbūt šis pasikeitimas parodys dabartinius odos priežiūros trūkumus.

Skorpionas

Skorpiono horoskopo atstovams rutina greitai pabosta, todėl jiems nuolatinis jos keitimas yra įprastas dalykas. Pokyčių siekimas atsispindi ir odos priežiūroje – nuo dažnai keičiamų produktų iki dažno odos šveitiklių naudojimo norint atsinaujinti.

Šio zodiako ženklo atstovams svarbu pasirūpinti geros kokybės odos priežiūros produktais ir ypač atsakingai rinktis odos valymo priemones. Dažnas odos valymas gali ją sudirginti, taigi rekomenduojame išbandyti švelnius odos prausiklius. Geros kokybės švelnūs odos prausikliai taip pat pasitarnaus tiems skorpionams, kurie mėgsta naudoti įvairias dekoratyvinės kosmetikos priemones siekdami paįvairinti savo įvaizdį.

Taip pat rekomenduojame atsispirti pagundai dažnai keisti odos priežiūros priemones, nes oda nespėja prie jų prisitaikyti ir įsisavinti geriausių produktų sudėtinių dalių. Nekaitaliokite produktų dažniau nei kelis kartus per metus.

Šaulys

Šaulio horoskopo ženklo atstovai yra gana užsispyrę. Tai ugnies ženklas, kuris dažnai nežino ribų ar kada reikia sustoti. Gimę po šaulio žvaigžde dažnai yra linkę naudoti itin daug odos priežiūros produktų. Šie žmonės retai jaučia saiką apsipirkinėdami, todėl vis pildo savo kosmetikos, odos kremų ar losjonų kolekciją.

Šauliams patariame apsiriboti 3 ar 4 odos priežiūros priemonėmis vienu metu. Išskirkite svarbiausias odos valymo, drėkinimo ir maitinimo priemones (po vieną priemonę kiekvienai funkcijai!) ir naudokite jas kartu.

Chaotiška odos priežiūra sukelia odos dirglumą ir neatneša gerų ir pastovių rezultatų. Taigi, pasirinkite savaitės dieną, kada naudojate odos kaukę ar odos šveitiklį, ir atsispirkite pagundai juos naudoti dažnai. Jūsų oda jums tikrai padėkos, o sutaupyti pinigai leis investuoti į geresnės kokybės produktus. Juk svarbiausia yra ne odos priemonių kiekybė, o jų kokybė.

Ožiaragis

Ožiaragio zodiako atstovai paprastai yra labai konkuruojantys ir visada norintys laimėti bet kokia kaina. Ožiaragiai gali būti griežti patys sau, jie visada laikosi numatyto plano. Praleisti odos valymą ar kaukės dieną jiems yra nepriimtina, jie gerai jaučiasi tada, kai išpildo numatytą planą šimtu procentu.

Gimę po ožiaragio ženklu mėgsta prabangias odos priežiūros priemones. Tačiau brangios priemonės dar ne viskas – ožiaragiai turėtų išmokti būti atlaidesni patys sau. Per didelis susitelkimas į iš anksto numatytą planą gali sukelti stresą ir atsiliepti odos būklei. Tuomet net brangiausi odos priežiūros produktai Jums nebepadės.

Ožiaragiams labiausiai rekomenduojame dažniau atsipalaiduoti ir nesijausti blogai, jei kartą nepanaudojote veido kaukės tada, kada planavote. Jūsų odos priežiūra paprastai yra itin subalansuota, Jūs niekada neinate miegoti nenusivalę makiažo ar nepanaudoję veido kremo. Taigi, negraužkite savęs, jei kartą nepanaudojote vienos ar kitos papildomos odos priežiūros priemonės ar procedūros.

Vandenis

Vandenio zodiako ženklo atstovai dar žinomi „zodiakų Einšteino“ vardu. Tai reiškia, jog šie žmonės gali stipriai susitelkti į savo mintis ir pamiršti išorinį pasaulį. Mūsų patarimas vandeniams – neapkraukite savo minčių per daug mąstydami apie odos priežiūrą.

Vandenio horoskopo atstovams odos priežiūros rutina yra geras dalykas – ji padės neapkrauti minčių apie skirtingas odos priežiūros priemones bei sumažins pagundas dažnai kaitalioti produktus odai. Taigi, susikurdami rutiną pamatysite geresnius ir pastovesnius jos rezultatus.

Taip pat vandeniams gali patikti raminamieji odos ir kūno ritualai, spa ar masažai. Šių procedūrų planavimas leis sutelkti mintis, o jų rezultatas turės teigiamą įtaką Jūsų savijautai.  

Žuvys

Žuvų horoskopo ženklas simbolizuoja vandenį. Taigi, be pakankamo odos drėkinimo Jūsų oda jaučiasi kaip žuvis be vandens. Nuolatinis odos maitinimas ir drėkinimas yra svarbiausi žuvų odos priežiūros rutinos elementai, taigi rekomenduojame itin atsakingai rinktis drėkinamuosius ir maitinamuosius odos kremus bei losjonus.

Gimę po žuvies žvaigžde dažnai mėgsta naudoti dekoratyvinę kosmetiką. Ji padeda sukurti kerintį ir švytintį įvaizdį, kuris yra įgimtas šio ženklo atstovams. Taigi, žuvims taip pat svarbu naudoti drėkinamąsias odos valymo priemones bei makiažo pagrindus.

Žuvys yra žinomos savo jautriu charakteriu bei stipriais jausmais. Tai yra labai susiję ir su Jūsų odos būkle – Jūsų oda yra jautri stiprioms nenatūralioms cheminėms medžiagoms, kurių apstu odos priežiūros priemonėse. Dėl to rekomenduojame susitelkti į kuo natūralesnes priemones, kurios apsaugos nuo galimo odos sudirginimo ar alergijos.

 


Rašyti komentarą