Odos priežiūra pagal horoskopą: Žuvys

Odos priežiūra pagal horoskopą: Žuvys

Šis straipsnis yra Eubos straipsnių ciklo „Odos priežiūra pagal horoskopą“ dalis. Informaciją apie odos priežiūrą visiems zodiako ženklams galite rasti čia.

Žuvų horoskopo ženklas simbolizuoja vandenį. Taigi, be pakankamo odos drėkinimo Jūsų oda jaučiasi kaip žuvis be vandens. Nuolatinis odos maitinimas ir drėkinimas yra svarbiausi žuvų odos priežiūros rutinos elementai, taigi rekomenduojame itin atsakingai rinktis drėkinamuosius ir maitinamuosius odos kremus bei losjonus.

Gimę po žuvies žvaigžde dažnai mėgsta naudoti dekoratyvinę kosmetiką. Ji padeda sukurti kerintį ir švytintį įvaizdį, kuris yra įgimtas šio ženklo atstovams. Taigi, žuvims taip pat svarbu naudoti drėkinamąsias odos valymo priemones bei makiažo pagrindus.

Žuvys yra žinomos savo jautriu charakteriu bei stipriais jausmais. Tai yra labai susiję ir su Jūsų odos būkle – Jūsų oda yra jautri stiprioms nenatūralioms cheminėms medžiagoms, kurių apstu odos priežiūros priemonėse. Dėl to rekomenduojame susitelkti į kuo natūralesnes priemones, kurios apsaugos nuo galimo odos sudirginimo ar alergijos.


Rašyti komentarą