Odos priežiūra pagal horoskopą: Šaulys

Odos priežiūra pagal horoskopą: Šaulys

Šis straipsnis yra Eubos straipsnių ciklo „Odos priežiūra pagal horoskopą“ dalis. Informaciją apie odos priežiūrą visiems zodiako ženklams galite rasti čia.

Šaulio horoskopo ženklo atstovai yra gana užsispyrę. Tai ugnies ženklas, kuris dažnai nežino ribų ar kada reikia sustoti. Gimę po šaulio žvaigžde dažnai yra linkę naudoti itin daug odos priežiūros produktų. Šie žmonės retai jaučia saiką apsipirkinėdami, todėl vis pildo savo kosmetikos, odos kremų ar losjonų kolekciją.

Šauliams patariame apsiriboti 3 ar 4 odos priežiūros priemonėmis vienu metu. Išskirkite svarbiausias odos valymo, drėkinimo ir maitinimo priemones (po vieną priemonę kiekvienai funkcijai!) ir naudokite jas kartu.

Chaotiška odos priežiūra sukelia odos dirglumą ir neatneša gerų ir pastovių rezultatų. Taigi, pasirinkite savaitės dieną, kada naudojate odos kaukę ar odos šveitiklį, ir atsispirkite pagundai juos naudoti dažnai. Jūsų oda jums tikrai padėkos, o sutaupyti pinigai leis investuoti į geresnės kokybės produktus. Juk svarbiausia yra ne odos priemonių kiekybė, o jų kokybė.

 


Rašyti komentarą