Odos priežiūra pagal horoskopą: Ožiaragis

Odos priežiūra pagal horoskopą: Ožiaragis

Šis straipsnis yra Eubos straipsnių ciklo „Odos priežiūra pagal horoskopą“ dalis. Informaciją apie odos priežiūrą visiems zodiako ženklams galite rasti čia.

Ožiaragio zodiako atstovai paprastai yra labai konkuruojantys ir visada norintys laimėti bet kokia kaina. Ožiaragiai gali būti griežti patys sau, jie visada laikosi numatyto plano. Praleisti odos valymą ar kaukės dieną jiems yra nepriimtina, jie gerai jaučiasi tada, kai išpildo numatytą planą šimtu procentu.

Gimę po ožiaragio ženklu mėgsta prabangias odos priežiūros priemones. Tačiau brangios priemonės dar ne viskas – ožiaragiai turėtų išmokti būti atlaidesni patys sau. Per didelis susitelkimas į iš anksto numatytą planą gali sukelti stresą ir atsiliepti odos būklei. Tuomet net brangiausi odos priežiūros produktai Jums nebepadės.

Ožiaragiams labiausiai rekomenduojame dažniau atsipalaiduoti ir nesijausti blogai, jei kartą nepanaudojote veido kaukės tada, kada planavote. Jūsų odos priežiūra paprastai yra itin subalansuota, Jūs niekada neinate miegoti nenusivalę makiažo ar nepanaudoję veido kremo. Taigi, negraužkite savęs, jei kartą nepanaudojote vienos ar kitos papildomos odos priežiūros priemonės ar procedūros.


Rašyti komentarą