Odos priežiūra pagal horoskopą: Mergelė

Odos priežiūra pagal horoskopą: Mergelė

Šis straipsnis yra Eubos straipsnių ciklo „Odos priežiūra pagal horoskopą“ dalis. Informaciją apie odos priežiūrą visiems zodiako ženklams galite rasti čia.

Šis horoskopo ženklas pasižymi itin dideliu jautrumu ir priklausomybe nuo rutinos. Rutina yra geras dalykas odos priežiūrai, tačiau griežtas jos laikymasis leidžia odai per daug priprasti prie naudojamų priemonių. Mergelėms sunku pakeisti naudojamus odos produktus ar jų naudojimo ritualus.

Per ilgai nusistovėjusi mergelių odos priežiūros rutina gali Jums pakenkti. Sveikai odos būklei palaikyti reikalingi įvairūs vitaminai ir mineralai, kurie gaunami iš skirtingų produktų. Taip pat odos priežiūra turėtų skirtis vasaros ir žiemos metu, kuomet oda turi būti apsaugoma nuo skirtingų aplinkos veiksnių.

Taigi, Mergelių horoskopo atstovams labai rekomenduojame pabandyti kelias naujas odos priežiuros priemones kiekvienais metais. Taip užtikrinsite įvairių mineralų ir amino rūgščių įsisavinimą ir galbūt atrasite naują mėgstamiausią produktą odai apie kurį anksčiau nepagalvojote!


1 komentaras

  • ulotahenis

    ] Mzeliha dwg.fszs.eubos.lt.kbn.hu http://slkjfdf.net/

Rašyti komentarą