Odos priežiūra pagal horoskopą: Liūtas

Odos priežiūra pagal horoskopą: Liūtas

Šis straipsnis yra Eubos straipsnių ciklo „Odos priežiūra pagal horoskopą“ dalis. Informaciją apie odos priežiūrą visiems zodiako ženklams galite rasti čia.

Gimę po Liūto žvaigžde mėgsta ryškias ir dramatiškas spalvas. Šis pomėgis daro stiprią įtaką Jūsų makiažo pasirinkimui. Šis horoskopo ženklas taip pat pasižymi drąsa išbandyti eksperimentines odos priežiūros priemones, kurios nebūtinai yra tinkamos Jūsų odai.

Liūto horoskopo pomėgis naudoti ryškų makiažą nulemia Jūsų odos priežiūros rutiną. Šio zodiako atstovams yra labai svarbu išsiugdyti įprotį gerai nuvalyti makiažą kiekvieną vakarą prieš einant miegoti. Todėl patariame investuoti į gerus makiažo valiklius, kuriuos būtų malonu naudoti kasdien.

Taip pat liūtams rekomenduojame pasikonsultuoti su dermatologu prieš pradedant eksperimentuoti su odos priežiūra. Jūsų polinkis išbandyti naujoves nėra blogas, tačiau kartais netinkamos priemonės gali odai padaryti ilgalaikę žalą. Todėl prieš pakeisdami įprastai naudojamas odos priežiūros priemones ar rutiną, įvertinkite galimas rizikas ir pasitarkite su specialistu.


Rašyti komentarą