Odos priežiūra pagal horoskopą: Avinas

Odos priežiūra pagal horoskopą: Avinas

Šis straipsnis yra Eubos straipsnių ciklo „Odos priežiūra pagal horoskopą“ dalis. Informaciją apie odos priežiūrą visiems zodiako ženklams galite rasti čia.

Šis horoskopo ženklas asocijuojasi su ugnimi. Taigi, gimę po Avino žvaigžde pasižymi stipriu charakteriu ir emocijomis, kurios daro tiesioginę įtaką odos būklei. Dažna Avino horoskopo ženklo odos problema – streso sukeltas dirglumas, alergija ar bėrimas. Geriausi odos priežiūros produktai šiam zodiako ženklui yra tie, kurie pritaikyti jautriai ar sudirgusiai odai.

Šis horoskopo ženklas taip pat pasižymi nepastovumu, dažnai keičiamais produktais ir chaotiška odos priežiūra. Tai reiškia, jog oda negali prisitaikyti prie naudojamų priemonių bei įsisavinti jų sudėtyje esančius vitaminus ir mineralus. Tokia nepastovi odos priežiūra neigiamai veikia Avinų odos būklę.

Taigi, avinams pirmiausia svarbu suprasti, jog odos priežiūros rutinai ar naujiems produktams reikia duoti bent 12 savaičių. Šis laikotarpis parodys, ar odos būklė pagerėjo ar suprastėjo. Taip pat svarbu paminėti, jog kartais odos būklė natūraliai pablogėja prieš pradėdama gerėti. Tai yra natūralus odos prisitaikymo prie naujų priemonių procesas, tačiau jis nebūtinai pasireiškia visiems žmonėms.

Avino zodiako ženklo nešiotojams svarbiausia yra kantrybė. Leiskite odai prisitaikyti prie pastovios priežiūros rutinos – taip nuraminsite sudirgusią odą ir galiausiai pajusite teigiamus rezultatus.

 


Rašyti komentarą